JEAN MULLER (1) HLS 3 FUSE 630 AMP 1000V # VDE-0636/23 **WARRANTY INCLUDED**

JEAN MULLER (1) HLS 3 FUSE 630 AMP 1000V # VDE-0636/23 **WARRANTY INCLUDED**
$29.99 (USD)
Shipping: US $9.50 USPS Priority Mail®.
or
Call (260) 387-7910
Description
JEAN MULLER
HLS 3 FUSE
**GOOD USED SHAPE, WARRANTY INCLUDED!**
--630 AMP // 1000V--
MODEL: VDE-0636/23
STK: MEC-80
WE ARE ONE OF THE NATIONS LARGEST ELECTRICAL SURPLUS PROVIDERS SPECIALIZING IN NEW, USED, RECONDITIONED INDUSTRIAL ELECTRICAL CONTACT US FOR ALL YOUR PARTS NEEDS
REMOVED FROM WORKING SERVICE BY OUR STAFF
INDUSTRIAL SURPLUS ONLINE WANTS TO BE YOUR #1 SURPLUS PROVIDER, PLEASE DONT HESITATE TO GIVE US A CALL IF THERE IS SOMETHING WE CAN DO TO HELP MAKE THAT HAPPEN
NEED YOUR ITEM FASTER ?? CONTACT US FOR EXPRESS AND OVERNIGHT SHIPPING OPTIONS
DRUMMOND INDUSTRIES
2603877910
LIKE WITH ALL OF OUR PRODUCTS
( UNLESS OTHERWISE NOTED )
THIS COMES WITH A 30 DAY MONEY BACK OR EXCHANGE WARRANTY, ALL ITEMS ARE TESTED AND CHECKED FOR FUNCTIONALITY BEFORE WE LIST THEM.
Specifications
| Manufacturer | JEAN MULLER |
| Model | VDE-0636/23 |
| Condition | Used |
| Current Type | AC |
| Maximum Amperage | 630 A |
| Voltage | 901-1000 V |
| Current Rating | 630 A |
| Number of Poles | 1 |





