LOT OF 25 15" X 15" X 2" KELLY BOX & PACKAGING CORP CARDBOARD BOXES ECT 32

LOT OF 25 15" X 15" X 2" KELLY BOX & PACKAGING CORP CARDBOARD BOXES ECT 32
$42.50 (USD)
Shipping: US $28.00 delivery in 2–4 days
or
Call (260) 387-7910
Description
KELLY BOX AND PACKAGING CORP. CARDBOARD BOXES
**GREAT USED CONDITION, WITH 30 DAY WARRANTY!**
--SINGLE WALL // ECT 32 LBS/IN // SIZE LIMIT 75" // GROSS WEIGHT LIMIT: 65 LBS--
SIZE: 15" X 15" X 2"
WE ARE ONE OF THE NATIONS LARGEST ELECTRICAL SURPLUS PROVIDERS SPECIALIZING IN NEW, USED, RECONDITIONED INDUSTRIAL ELECTRICAL CONTACT US FOR ALL YOUR PARTS NEEDS
REMOVED FROM WORKING SERVICE BY OUR STAFF
INDUSTRIAL SURPLUS ONLINE WANTS TO BE YOUR #1 SURPLUS PROVIDER, PLEASE DONT HESITATE TO GIVE US A CALL IF THERE IS SOMETHING WE CAN DO TO HELP MAKE THAT HAPPEN
NEED YOUR ITEM FASTER ?? CONTACT US FOR EXPRESS AND OVERNIGHT SHIPPING OPTIONS
DRUMMOND INDUSTRIES
2603877910
LIKE WITH ALL OF OUR PRODUCTS
( UNLESS OTHERWISE NOTED )
THIS COMES WITH A 30 DAY MONEY BACK OR EXCHANGE WARRANTY, ALL ITEMS ARE TESTED AND CHECKED FOR FUNCTIONALITY BEFORE WE LIST THEM.
Specifications
| Manufacturer | KELLY |
| Condition | Used |
| Length (Interior) | 15" |
| Material | Cardboard |
| Height (Interior) | 2" |
| Features | Single Wall |
| Width (Interior) | 15" |
| Country of Origin | United States |




