SUNON AXIAL FAN SP100A 115 VAC 50/60 HZ 0.26/0.24 AMP 1123XBT.GN **WARRANTY**

SUNON AXIAL FAN SP100A 115 VAC 50/60 HZ 0.26/0.24 AMP 1123XBT.GN **WARRANTY**
$12.50 (USD)
Shipping: US $9.50 USPS Ground Advantage®.
or
Call (260) 387-7910
Description
SUNON
AXIAL COOLING FAN
**REMOVED IN WORKING CONDITION! COMES WITH WARRANTY! **
**CHECK PICTURES! BUY WITH CONFIDENCE**
--115 VOLT // 50/60 HZ // 0.26 A--
CAT#: SP100A
STK#: FAN-72
WE ARE ONE OF THE NATIONS LARGEST ELECTRICAL SURPLUS PROVIDERS SPECIALIZING IN NEW, USED, RECONDITIONED INDUSTRIAL ELECTRICAL CONTACT US FOR ALL YOUR PARTS NEEDS
REMOVED FROM WORKING SERVICE BY OUR STAFF
INDUSTRIAL SURPLUS ONLINE WANTS TO BE YOUR #1 SURPLUS PROVIDER, PLEASE DONT HESITATE TO GIVE US A CALL IF THERE IS SOMETHING WE CAN DO TO HELP MAKE THAT HAPPEN
NEED YOUR ITEM FASTER ?? CONTACT US FOR EXPRESS AND OVERNIGHT SHIPPING OPTIONS
DRUMMOND INDUSTRIES
2603877910
LIKE WITH ALL OF OUR PRODUCTS
( UNLESS OTHERWISE NOTED )
THIS COMES WITH A 30 DAY MONEY BACK OR EXCHANGE WARRANTY, ALL ITEMS ARE TESTED AND CHECKED FOR FUNCTIONALITY BEFORE WE LIST THEM.
Specifications
| Manufacturer | SUNON |
| Model | SP100A |
| Condition | Used |
| Type | Axial Fan |
| Power Source | Corded Electric |
| Voltage | 115 V |
| Color | Black |
| Amperage | 0.26 A |
| Power Phase | 1 Phase |
| Country of Origin | India |






